AFERA W LESNIOWICACH !!!

W dniu dzisiejszym GKS START REGENT Pawłów oficjalnym pismem złożył protest do Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w sprawie zajść po zakończeniu meczu pomiędzy drużynami Astra Leśniowice i START REGENT Pawłów i wykluczeniu czerwoną kartką "bez pokazywania" po wskazaniu obserwatora CHOZPN. Przyczyną takiej decyzji był pomeczowy komentarz sędziego liniowego dotyczący złego zachowania "niby" naszych kibiców co spowodowało, ostre słowa w jego kierunku. Kibice, którzy znajdowali się przy linii tego sędziego a następnie grozili naszej drużynie "rękoczynem" - w obecności sędziów tego meczu nie byli naszymi kibicami. W błąd sędziego wprowadził trener drużyny gospodarzy mówiąc że nie zna tych osób. Z moich informacji wynika że byli to "pijani" zawodnicy Astry na czele z ich podstawowym bramkarzem ( o tym dowiedziałem się dzisiaj). Treść odwołania opublikuję w późniejszym terminie, po rozpatrzeniu sprawy przez CHOZPN. Pozdrawiam.