Błękit Cyców 5 - 2 START-REGENT

Porażka z Błękitem.
W rozegranym dzisiaj meczu kontrolnym GKS START-REGENT Pawłów przegrał z Błękitem Cyców 5-2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: 26" Chybiak Michał, 87" Kędzierski Gabriel.
GKS START-REGENT zagrał dzisiaj w składzie: Klin - Kister Kamil (46" zaw. test I, (65" Słomiński)), Rossa (65" Sołtys), Sołtys (45" Maliński), Żukowski (80" zaw. test II) - Mazurek, Rasiński (55" Bodak), Żuk (46" Kędzierski), Miazga (46" Kister Krystian), Chybiak (46" Siepsiak), Kiedrzynek (70" Rasiński)
Był to pierwszy mecz kontrolny naszej drużyny przed zbliżającym się sezonem 2019/2020 klasy okręgowej LZPN Oddział Chełm, nasza drużyna odbyła jedną jednostkę treningową przed tym meczem, widoczne były braki kondycyjne i mniejsze czucie piłki niż u rywala ale wszystko jest do poprawy. W środę 31 lipca o godzinie 18.00 zagramy w Siedliszczu ze Spółdzielcą.