MECZ CHARYTATYWNY - GRAMY DLA NADII

Gminny Klub Sportowy "START-REGENT" Pawłów ZAPRASZA na mecz charytatywny "START-REGENT" Pawłów - Old Boys "START" Pawłów, oraz PIKNIK RODZINNY. Start: 26 czerwiec (Niedziela) – godz. 13 - Stadion w Pawłowie. godz. 15 - Rynek w Pawłowie. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na LECZENIE NADII KARPIUK. Drużynę GKS"START-REGENT" Pawłów będą tworzyli zawodnicy grający w zespole w sezonie 2015/2016. Do gry w drużynie Old Boys "START" Pawłów zapraszamy wszystkich byłych zawodników "STARTU" Pawłów oraz tych zawodników, którzy chcieli by "spróbować swoich sił" i reprezentować naszą drużynę w nadchodzącym sezonie rozgrywkowym. W trakcie meczu przeprowadzimy zbiórkę pieniężną na LECZENIE NADII KARPIUK - Nadia Karpiuk mieszka w Rejowcu Fabrycznym. Lekarze zdiagnozowali u trzylatki guza mózgu, który na razie jest zabijany chemią, ale może się okazać, że będzie potrzebna dodatkowa kuracja protonowa, nierefundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Koszt takiej kuracji to około 100 tysięcy złotych, co zdecydowanie przekracza możliwości rodziny.