Mecz charytatywny już za nami !!!

W rozegranym w niedzielę 26 czerwca 2016r. meczu charytatywnym GKS START-REGENT Pawłów uległ drużynie Old Boys START Pawłów 3:4. Bramki dla STARTU-REGENT zdobyli: Kiejda Marcin w 11", Żuk Piotr w 25", Ozon Tomasz w 45" (K). Natomiast dla ekipy Old Boys START Pawłów do bramki trafiali: Barabasz Daniel w 18", Kozioł Damian w 20", Mazurek Adam w 34", Tracichleb Paweł w 58". Drużyny zagrały w następujących składach: START-REGENT: Klin Bartosz - Ozon Tomasz, Maliński Mateusz, Dudek Mateusz, Gryć Rafał, Żuk Piotr, Chybiak Jakub, Bodak Adrian, Krzysiak Paweł, Kiejda Marcin, Głowacki Andrzej, Miazga Michał;  Old Boys START: Bobrowski Piotr - Żukowski Artur, Umieniuk Krzysztof, Kozioł Andrzej, Kozioł Damian, Celegrat A, Tracichleb Paweł, Kułaga Igor, Barabasz Daniel, Góra Kamil, Brzezicki Kamil, Mazurek Adam, Borysiuk Piotr. Zebrane w trakcie meczu środki pieniężne zostały przekazane na leczenie Nadii Karpiuk.