Mecz towarzyski CHOZPN: Reprezentacja klasy "O" VS Reprezentacja klasy "A"

Mecz towarzyski CHOZPN:  Reprezentacja klasy "O"  VS Reprezentacja klasy "A"

Uprzejmie informuję, że w ramach przypadającego w bieżącym roku jubileuszu 40 - lecia Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Chełmie, ChOZPN organizuje charytatywny dwumecz reprezentacji poszczególnych lig, w których biorą udział drużyny ChOZPN:

14 czerwiec 2016r. - wtorek

g. 16:00 - Chełmianka Chełm (III liga) – Repr. Chełmskich drużyn IV ligi,

g. 18:15 - Repr. klasy Okręgowej – Repr. „A” klasy.

Na udział w tym meczu do Reprezentacji klasy "A" z drużyny GKS "START-REGENT" Pawłów dostało powołanie trzech zawodników: Adrian Bodak, Igor Świr i Jakub Chybiak. Zbiórka przedmeczowa powołanych zawodników o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim w Chełmie.

Podczas trwania obu spotkań będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz chorej na nowotwór okołoobojczkowy Magdaleny Plata - córki Pana Ryszarda Nafalskiego, wieloletniego sędziego, obserwatora i trenera piłki nożnej w naszym Okręgu.