PLAN PRZYGOTOWAŃ DO SEZONU 2017/2018

Przedstawiamy szczegółowy plan sparingów oraz planu przygotowań STARTU REGENT Pawłów do sezonu 2017/2018. Pierwszą meczową próbą przed ligowymi zmaganiami będzie spotkanie z OLEŚNIĄ Oleśniki (29 lipca).

Przygotowania do sezonu 2017/2017 rozpoczną się 27 lipca (czwartek).

Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan sparingów zaplanowany przez trenera Kamila Górę:

29. lipiec – OLEŚNIA Oleśniki

5,6. sierpień– RUCH Izbica

12,13. sierpień – UNIA Białopole

19, 20. sierpień – ORZEŁ Srebrzyszcze ??? (konieczna zmiana terminu)

Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej podał zbiorczy terminarz rozgrywek na rundę jesienną sezonu 2017/2018. W dniu 15 sierpnia (wtorek) zostanie rozegrana runda wstępna Pucharu Polski gdzie została zgłoszona nasza drużyna, w dniu 18 sierpnia (piątek) rozpoczną rozgrywki nasi juniorzy w nowoutworzonej Chełmskiej Lidze Juniorów, natomiast 20 sierpnia nastąpi inauguracja Chełmskiej Klasy "A". W bieżącym sezonie czeka nas wiele emocji związanych z rozgrywkami naszych juniorów a także seniorów. Jak wiadomo z nieoficjalnych źródeł kilku zawodników nie wyraża chęci reprezentowania barw STARTU REGENT Pawłów, tak więc konieczne będą dodatkowe wzmocnienia. Jeśli byli by chętni do grania w naszej drużynie to serdecznie zapraszamy - juniorzy rocznik 2002 - 1999 oraz starsi do drużyny seniorów  (chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 603 935 161).

Już w najbliższy piątek 7 lipca o godzinie 18.00 uroczyste zakończenie i podsumowanie sezonu w Hotelu REGENT.