REMIS Z LIDEREM !!!!

Remisem 1:1 zakończył się dzisiaj pojedynek drużyn GKS "START-REGENT" Pawłów z drużyną VITRUM Wola Uhruska. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Damian Kozioł w 52" meczu. W 60" minucie sędzia podyktował rzut karny dla Vitrum. Do karnego podszedł Radosław Ciołek, uderzył w prawy róg bramkarza ale Bartosz Klin nie dał się zaskoczyć i sparował piłkę na rzut rożny. Gospodarze strzelili bramkę wyrównującą w 65". Przy odrobinie szczęścia mogliśmy pokonać lidera rozgrywek w 85" Wojciech Matysek lobując bramkarza strzelił w poprzeczkę. GKS "START-REGENT" Pawłów zagrał w składzie: Klin- Dudek, Maliński, Ozon - Żuk, Bodak (88" Słomiński), Karauda (46" Kozioł), Świr, Żukowski (78" Matysek), Chybiak, Kiejda. Kolejnym naszym rywalem będzie drużyna Hutnika Ruda Huta.