Start Krasnystaw 4 - 3 START-REGENT Pawłów

GKS START-REGENT Pawłów przegrały w Krasnymstawie z tamtejszym Startem 3 : 4. Dla VI drużyny "chełmskiej klasy A" był to pierwszy sparingowy mecz przed sezonem 2016/2017. START-REGENT zagrał w składzie: Klin - Ozon, Maliński, Dudek, Żuk, zawodnik testowany I, Żukowski, Chybiak, zawodnik testowany II, Bodak, Kozioł. W drugiej połowie START-REGENT zagrał  w następującym zestawieniu: Klin - Dudek (Kister), Maliński, zawodnik testowany III, Słomiński D, Gryć, Kiejda, zawodnik testowany IV, Kozioł (Pukas), zawodnik testowany V, zawodnik testowany I (Bodak). Bramki dla drużyny START-REGENT zdobyli: zawodnik testowany II, zawodnik testowany V, Kister Kamil. Już w najbliższą sobotę 23 lipca START-REGENT uda się do Wierzbicy by tam o godzinie 10.00 rozegrać mecz z miejscowym Ogniwem. Wszystkich naszych sympatyków zapraszamy serdecznie na ten pojedynek.