Czas rozpocząć nowy sezon 2017-2018 chełmskiej klasy "A"

Już jutro we wtorek 15 sierpnia 2017r. rozpoczynamy nowy sezon piłkarski 2017-2018. W Chełmie na boisku przy ulicy Batorego rozegramy pierwszy oficjalny mecz tego sezonu, w rundzie wstępnej Pucharu Polski na szczeblu CHOZPN zmierzymy się z drużyną FC POMIAN Chełm. Jeżeli mecz rozstrzygniemy na swoją korzyść to w I rundzie czeka już na nas drużyna SPÓŁDZIELCY Siedliszcze (23.08.2017). W niedzielę 20 sierpnia 2017r. w I kolejce chełmskiej klasy "A" przyjdzie zmierzyć się naszej drużynie z ekipą BUG Hanna.

Przygotowania do sezonu przebiegały bardzo dobrze, rozegraliśmy cztery mecze kontrolne z Oleśnią Oleśniki - wygrany 5:4, z ORŁEM WYSOKA Łańcucka 1:1 i porażka w karnych 3:4, ze SPARTĄ Łabunie zwycięstwo 2:1 oraz porażka w ostatnim sparingu z IV drużyną chełmskiej klasy okręgowej UNIĄ Białopole 6:4.

Trzon kadry pozostał nie zmieniony, do drużyny dołączyło trzech nowych zawodników - Dawid Sulowski (Sparta Rejowiec Fabryczny), Bartłomiej Kwiatosz (Sparta Rejowiec Fabryczny) i Adam Mazurek (Wisła II Puławy). Najprawdopodobniej z drużyny odejdą: Łukasz Jaruga, Damian Kozioł, Igor Kułaga i Jakub Chybiak - nie złożyli deklaracji gry w naszej drużynie.

Kadra GKS START-REGENT Pawłów na sezon 2017-2018.

Bramkarze: Kamil Kurzepa, Bartosz Klin, Piotr Bobrowski;

Obrońcy: Piotr Żuk, Tomasz Ozon, Mateusz Maliński, Piotr Sołtys, Mateusz Dudek, Damian Słomiński;

Pomocnicy: Emil Żukowski, Michał Miazga, Bartłomiej Kwiatosz, Dawid Sulowski, Rafał Gryć, Adam Mazurek, Kamil Kister, Piotr Bandosz. Karauda Patryk, Bodak Adrian;

Napastnicy: Andrzej Głowacki, Marcin Kiejda. Rasiński Rafał;