Dobrej passy ciąg dalszy, START-REGENT pokonuje KŁOS II Gmina Chełm 4:1 !!!

W rozegranym dzisiaj meczu XII kolejki chełmskiej klasy "A" GKS START-REGENT Pawłów pokonał drużynę KŁOS II Gmina Chełm 4:1. Mecz rozpoczął się dla nas źle bo 21" drużyna gości po szybkim kontrataku wyszła na prowadzenie. W 26" za zagranie ręką w polu karnym sędzia podyktował rzut karny dla naszej drużyny. Pechowym wykonawcą okazał się nasz stoper Mateusz Maliński, ale to nie załamało naszej drużyny. W 45" przed polem karnym faulowany był Damian Kozioł, piłkę ustawił sobie Patryk Karauda i precyzyjnym uderzeniem w okienko bramki pokonał bramkarza gości. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa tego spotkania.Po zmianie stron posiadaliśmy przewagę ale w dogodnych sytuacjach nie potrafiliśmy "wepchnąć" piłki do bramki rywali. W 60" po zamieszaniu w polu karnym Rafał Gryć zdobył drugą bramkę dla naszej drużyny. W 71" minucie bardzo aktywny dzisiaj Damian Kozioł po indywidualnej akcji podwyższył na 3:1 a 77" jeszcze raz wpisał się na listę strzelców ustalając wynik meczu na 4:1. Wielkie brawa za walkę dla całej drużyny. GKS START-REGENT zagrał dzisiaj w składzie: Kurzepa - Dudek, Maliński, Chybiak, Żuk, Żukowski (55" Głowacki), Gryć, Jaruga, Karauda (65" Słomiński), Kiejda (83" Pukas), Kozioł. Za tydzień 5 listopada w sobotę zagramy w Gorzkowie ze Zrywem. Zapraszamy wszystkich naszych kibiców na ten pojedynek.