MECZ Z ORŁEM ZOSTANIE ROZEGRANY !!!

W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Wydziału Dyscypliny Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w sprawie zajść po meczu 23 kolejki chełmskiej klasy "A" pomiędzy drużynami Astry Leśniowice a GKS START REGENT Pawłów. Członkowie Wydziału po zapoznaniu się z raportami sędziów, sędziego obserwatora, przedstawiciela gospodarzy a także wyjaśnień zawodnika i przedstawicieli naszego klubu postanowili anulować karę "czerwonej kartki" dla naszego zawodnika, za nie cenzuralne słowa możemy zostać ukarani kwotą finansową. Tak więc zapraszamy wszystkich naszych kibiców w niedzielę 11 czerwca o godzinie 16.00 na mecz 24 kolejki chełmskiej klasy pomiędzy drużynami GKS START REGENT Pawłów a ORŁEM Srebrzyszcze. ORZEŁ to już można powiedzieć zwycięzca naszej ligi. Prosimy o głośny ale kulturalny doping w tym meczu. Niech zwycięży duch sportu a nie nienawiść, zagrajmy fair play.