Plan przygotowań STARTU-REGENT do rundy wiosennej.

Już 9 stycznia (środa) GKS START-REGENT Pawłów rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/2019 rozgrywek chełmskiej klasy okręgowej. W miesiącu styczniu trener Kamil Góra zaplanował lekkie zajęcia rozruchowe na hali oraz siłowni w Rejowcu Osadzie. Zasadniczy okres przygotowań ruszy pełną parą w miesiącu lutym wówczas zajęcia treningowe będą odbywały się dwa razy w tygodniu w poniedziałki na boisku "Orlik" w Rejowcu Fabrycznym oraz środy hala i siłownia w Rejowcu Osadzie. W okresie przygotowawczym trener zaplanował do rozegrania VII gier kontrolnych:

1. (9, 10) luty - Trawena Trawniki;
  2. (16, 17) luty - Spółdzielca Siedliszcze;
  3. (23, 24) luty - Unia Białopol;
  4. (2, 3) marzec - Vojsławia Wojsławice;
  5. (9, 10) marzec - Zryw Gorzków,
  6. (16, 17) marzec - Huragan Siostrzytów;
  7. (23-24) marzec - Orzeł Srebrzyszcze.

Celem głównym naszej drużyny jest utrzymanie się w chełmskiej klasie okręgowej aby móc zrealizować ten cel potrzebne jest odpowiednie podejście i zaangażowanie całej drużyny do ciężkiej pracy na treningach oraz w meczach sparingowych.