REMISUJEMY Z UNIĄ REJOWIEC.

W I kolejce chełmskiej klasy okręgowej po bardzo wyrównanym meczu GKS START REGENT Pawłów zremisował 2 : 2 z UNIĄ Rejowiec. W pierwszej połowie drużyny zagrały bardzo asekuracyjnie, widać było że nikt nie chce popełnić błędu i stracić bramki. W drugiej połowie mecz nabrał większego tępa w 59" po dobrej akcji naszego zespołu Patryk Karauda strzałem z 20 metrów pakuje piłkę do bramki UNII. Goście pobudzeni tą bramką przeprowadzają kilka ładnych ataków na naszą bramkę i 70" doprowadzają do remisu. W 84" po kolejnej kontrze UNIA zdobywa bramkę na 2:1. W 92" meczu po strzale z rzutu wolnego Kamil Rutkowski doprowadza do remisu 2:2. Mecz wyrównany zarówno goście jak i nasza drużyna mieli akcje bramkowe ale wynik sprawiedliwy. Za tydzień mecz derbowy ze SPARTĄ Rejowiec Fabryczny wszystkich naszych kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie. W drużynie STARTU zadebiutowało dzisiaj kilku nowych zawodników, na bramce Mateusz Skrzypa, w pomocy Kamil Rutkowski i Michał Chybiak w ataku Damian Kozioł. Trener Kamil Góra lekko zmienił ustawienie w bramce Mateusz Skrzypa, na stoperze zagrał Adam Mazurek z Piotrkiem Sołtysem a po bokach Mateusz Maliński z Tomkiem Ozonem, w pomocy Rafał Rasiński, Kamil Rutkowski, Emil Żukowski, Michał Chybiak i Patryk Karauda a w ataku Damian Kozioł. Na zmiany wchodzili: 53" za Emila Żukowskiego Kamil Góra. w 74" za Rafała Rasińskiego Piotr Żuk i w 85" za Piotrka Sołtysa Adrian Bodak (powrót po kontuzji)