SPARING NR IV. ZRYW 1 - 4 START REGENT

W rozegranym dzisiaj w zimowej scenerii IV meczu sparingowym GKS START REGENT Pawłów pokonał w Gorzkowie drużynę gospodarzy ZRYW Gorzków 4:1. Bramki dla drużyny STARTU zdobyli: 30" - zaw. test I, 38" - zaw. test. III, 71" - Adam Mazurek, 79" - zaw. test. III. START REGENT zagrał dzisiaj w składzie: Klin (65" Bobrowski, 80" zaw. test IV) - Żulowski, Maliński, Sołtys, zaw. test. II, Kwiatosz (46" Kister), Gryć, Karauda, Mazurek, zaw. test.I (55" Chybiak), zaw. test. III. W drużynie STARTU zabrakło dzisiaj kilku podstawowych zawodników - Andrzeja Głowackiego, Michała Miazgi, Tomasza Ozona, Dawida Sulowskiego, Piotra Żuka, Damiana Słomińskiego. W środę planowany jest sparing ze Spółdzielcą Siedliszcze a w sobotę ze Startem Krasnystaw.