Hokejowy wynik w meczu ze SPARTĄ Rejowiec Fabryczny

Hokejowym wynikiem zakończył się rozegrany dzisiaj mecz sparingowy pomiędzy drużynami KS SPARTA Rejowiec Fabryczny i GKS START-REGENT Pawłów, gospodarze wygrali 9:6 (5:3). To już czwarta porażka naszej drużyny w meczach sparingowych. Ale 6 bramek strzelonych III drużynie ligi okręgowej napawa optymizmem. START-REGENT zagrał dzisiaj w składzie: Klin - Dudek (39" Sołtys(68" Kułaga)), Maliński, Kułaga (60" Zuk), Ozon (52" Słomiński D), Bodak , Gryć (56" Karauda), Żuk (46" Głowacki), Żukowski (46" Chybiak), Jaruga (64" Kister), Kozioł. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: 34" Jaruga, 45" Bodak, 50" Chybiak, 68" Głowacki, 71" Chybiak, 85" Głowcki. Już w sobotę o 10.00 w Izbicy zagramy kolejny mecz sparingowy z juniorami starszymi Ruchu Izbica.