ORZEŁ wygrywa z GKS "START-REGENT" Pawłów 3:2.

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym Orzeł Srebrzyszcze pokonał GKS "START-REGENT" Pawłów 3:2. GKS "START-REGENT" zagrał w składzie - I połowa: Klin B - Dudek M, Maliński M, zaw. test. I (K I), Ozon T - Gryć R, Miazga M, Zukowski E, Żuk P -  zaw. test II (J Ł), zaw. test. III (G A). II - połowa: Klin B - Dudek M, (60" zaw.test. I), Sołtys P, zaw. test. IV (B K), Ozon T (60" Żuk P), Bodak A, Miazga M (55" Karauda P), Żukowski E, zaw. test. V (C K), Kister K, zaw. test. III (G A) (60" - zaw. test. II (J Ł)). Bramki dla drużyny START-REGENT zdobyli: 55" - Bodak A, 57" - zaw. test. III (G A).

Kolejny mecz sparingowy rozegramy we wtorek 2 sierpnia o godzinie 17.30 w Rejowcu Fabrycznym ze "SPARTĄ" Rejowiec Fabryczny. Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych kibiców.